Deweloper wycenia mieszkania na 16 300–18 250 zł/m². Mediana ceny transakcyjnej w Rzeszowie to 10 153 zł/m². Oto obie liczby obok siebie, ze źródłami.
Wizualizacja: materiały dewelopera, dabrowskiegoapartamenty.pl — prawa do obrazu należą do J&W Development Sp. z o.o. Użyta w celu identyfikacji omawianej inwestycji. [8]
Przy ul. Romana Niedzielskiego 4 w Rzeszowie powstaje czterokondygnacyjny budynek z 45 mieszkaniami o metrażach 26,3–89,3 m². Inwestycję prowadzi J&W Development Sp. z o.o.
Ceny wszystkich lokali deweloper podaje w wyszukiwarce mieszkań na stronie inwestycji. Pełny cennik — 45 mieszkań, 49 miejsc postojowych oraz 50 boksów i komórek — znajdziesz niżej.
Poniżej zestawiamy ten cennik z publicznymi danymi o rynku mieszkaniowym w Rzeszowie: medianami cen transakcyjnych z aktów notarialnych, średnimi cenami ofertowymi oraz cenami innych inwestycji w mieście. Każda liczba ma podane źródło z linkiem.
Cennik inwestycji obok danych rynkowych. Ceny ofertowe i transakcyjne liczy się inaczej: ofertowa to kwota z cennika, transakcyjna — z aktu notarialnego, zwykle po negocjacjach.
zł za m². Pomarańczowe słupki — ta inwestycja, niebieskie — dane rynkowe, zielony — najtańsza oferta w tej samej dzielnicy.
Cennik inwestycji obok mediany transakcyjnej Rzeszowa, III kwartał 2026
Liczba mieszkań w przedziałach ceny za m². 45 lokali.
Udział transakcji w przedziałach ceny całkowitej. 442 transakcje, III kwartał 2026.
Pełna lista z wyszukiwarki dewelopera, odczyt 14 października 2026. „Cena mieszkania” to kwota za sam lokal; „cena całkowita” jest o 75 000 zł wyższa, czyli zawiera miejsce w garażu podziemnym. Kliknij nagłówek kolumny, żeby posortować.
| Lokal | Piętro | Pokoje | Metraż | Cena za m² | Cena mieszkania | Cena całkowita | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M14balkon 18 m² | 1 | 5 | 89,3 m² | 16 300 | 1 455 590 zł | 1 530 590 zł | Zarezerwowane |
| M42balkon 12 m² | 2 | 2 | 78,6 m² | 16 500 | 1 296 900 zł | 1 371 900 zł | Zarezerwowane |
| M13ogródek 43 m² | parter | 3 | 78,6 m² | 16 500 | 1 296 900 zł | 1 371 900 zł | Dostępne |
| M27balkon 12 m² | 1 | 3 | 78,7 m² | 16 500 | 1 298 550 zł | 1 373 550 zł | Dostępne |
| M01ogródek 55 m² | parter | 5 | 89,3 m² | 16 650 | 1 486 845 zł | 1 561 845 zł | Zarezerwowane |
| M29balkon 18 m² | 2 | 5 | 89,3 m² | 16 700 | 1 491 310 zł | 1 566 310 zł | Zarezerwowane |
| M43balkon 9 m² | 2 | 2 | 51,6 m² | 16 800 | 866 880 zł | 941 880 zł | Dostępne |
| M28balkon 9 m² | 1 | 2 | 51,6 m² | 16 800 | 866 880 zł | 941 880 zł | Dostępne |
| M23balkon 11 m² | 1 | 3 | 58,1 m² | 17 000 | 987 700 zł | 1 062 700 zł | Zarezerwowane |
| M38balkon 11 m² | 2 | 3 | 58,1 m² | 17 000 | 987 700 zł | 1 062 700 zł | Zarezerwowane |
| M15balkon 12 m² | 1 | 2 | 33,8 m² | 17 100 | 577 980 zł | 652 980 zł | Zarezerwowane |
| M20balkon 4 m² | 1 | 2 | 34,4 m² | 17 100 | 588 240 zł | 663 240 zł | Zarezerwowane |
| M16balkon 8 m² | 1 | 2 | 35,0 m² | 17 100 | 598 500 zł | 673 500 zł | Zarezerwowane |
| M41balkon 12 m² | 2 | 2 | 44,7 m² | 17 100 | 764 370 zł | 839 370 zł | Dostępne |
| M21balkon 8 m² | 1 | 2 | 32,5 m² | 17 200 | 559 000 zł | 634 000 zł | Zarezerwowane |
| M17balkon 13 m² | 1 | 2 | 40,1 m² | 17 200 | 689 720 zł | 764 720 zł | Zarezerwowane |
| M09ogródek 35 m² | parter | 3 | 58,1 m² | 17 200 | 999 320 zł | 1 074 320 zł | Zarezerwowane |
| M22balkon 4 m² | 1 | 2 | 34,6 m² | 17 300 | 598 580 zł | 673 580 zł | Zarezerwowane |
| M08ogródek 28 m² | parter | 2 | 34,5 m² | 17 350 | 598 575 zł | 673 575 zł | Dostępne |
| M07ogródek 40 m² | parter | 3 | 50,7 m² | 17 350 | 879 645 zł | 954 645 zł | Zarezerwowane |
| M30balkon 12 m² | 2 | 2 | 33,8 m² | 17 400 | 588 120 zł | 663 120 zł | Zarezerwowane |
| M35balkon 7 m² | 2 | 2 | 34,3 m² | 17 400 | 596 820 zł | 671 820 zł | Zarezerwowane |
| M31balkon 8 m² | 2 | 2 | 35,0 m² | 17 400 | 609 000 zł | 684 000 zł | Zarezerwowane |
| M32balkon 13 m² | 2 | 2 | 40,1 m² | 17 400 | 697 740 zł | 772 740 zł | Zarezerwowane |
| M04ogródek 33 m² | parter | 2 | 40,1 m² | 17 400 | 697 740 zł | 772 740 zł | Dostępne |
| M03ogródek 40 m² | parter | 2 | 34,9 m² | 17 450 | 609 005 zł | 684 005 zł | Zarezerwowane |
| M36balkon 4 m² | 2 | 2 | 32,5 m² | 17 500 | 568 750 zł | 643 750 zł | Zarezerwowane |
| M37balkon 4 m² | 2 | 2 | 34,6 m² | 17 500 | 605 500 zł | 680 500 zł | Zarezerwowane |
| M24balkon 10 m² | 1 | 2 | 36,2 m² | 17 500 | 633 500 zł | 708 500 zł | Zarezerwowane |
| M39balkon 10 m² | 2 | 2 | 36,2 m² | 17 500 | 633 500 zł | 708 500 zł | Zarezerwowane |
| M02ogródek 84 m² | parter | 2 | 33,8 m² | 17 590 | 594 542 zł | 669 542 zł | Zarezerwowane |
| M40balkon 4 m² | 2 | 2 | 26,3 m² | 17 800 | 468 140 zł | 543 140 zł | Zarezerwowane |
| M25balkon 4 m² | 1 | 2 | 26,3 m² | 17 800 | 468 140 zł | 543 140 zł | Zarezerwowane |
| M44balkon 278 m² | 3 | 3 | 67,3 m² | 17 800 | 1 197 940 zł | 1 272 940 zł | Zarezerwowane |
| M45balkon 316 m² | 3 | 3 | 69,3 m² | 17 800 | 1 233 540 zł | 1 308 540 zł | Zarezerwowane |
| M26balkon 12 m² | 1 | 2 | 44,7 m² | 17 890 | 799 683 zł | 874 683 zł | Dostępne |
| M12ogródek 73 m² | parter | 2 | 44,7 m² | 17 890 | 799 683 zł | 874 683 zł | Dostępne |
| M33balkon 4 m² | 2 | 1 | 27,2 m² | 17 900 | 486 880 zł | 561 880 zł | Zarezerwowane |
| M34balkon 7 m² | 2 | 1 | 29,9 m² | 17 900 | 535 210 zł | 610 210 zł | Zarezerwowane |
| M10ogródek 78 m² | parter | 2 | 36,2 m² | 17 900 | 647 980 zł | 722 980 zł | Dostępne |
| M11ogródek 28 m² | parter | 2 | 26,3 m² | 18 250 | 479 975 zł | 554 975 zł | Dostępne |
| M18balkon 4 m² | 1 | 1 | 27,2 m² | 18 250 | 496 400 zł | 571 400 zł | Dostępne |
| M05ogródek 14 m² | parter | 1 | 27,2 m² | 18 250 | 496 400 zł | 571 400 zł | Dostępne |
| M06ogródek 22 m² | parter | 1 | 29,9 m² | 18 250 | 545 675 zł | 620 675 zł | Dostępne |
| M19balkon 7 m² | 1 | 1 | 29,9 m² | 18 250 | 545 675 zł | 620 675 zł | Dostępne |
Mediana ceny za m² (samo mieszkanie): 17 400 zł/m². Średnia: 17 394 zł/m². Status lokali: 15 dostępnych, 30 zarezerwowanych, 0 sprzedanych — żaden lokal nie jest jeszcze oznaczony jako sprzedany, a rezerwacja nie jest sprzedażą i może wygasnąć. Ceny mogą się zmienić — sprawdź aktualny stan w wyszukiwarce dewelopera, a poprzednie odczyty w archiwum. [1]
Deweloper publikuje też ceny miejsc postojowych oraz boksów i komórek lokatorskich. Te kwoty dochodzą do ceny mieszkania — albo są już w „cenie całkowitej”, jeśli chodzi o miejsce w garażu podziemnym.
| Pozycja | Liczba | Cena | Cena za m² | Statusy |
|---|---|---|---|---|
| Miejsce w garażu podziemnym | 33 | 75 000 zł | — | Na 49 miejsc łącznie: 13 dostępnych, 36 zarezerwowanych, 0 sprzedanych |
| Miejsce postojowe zewnętrzne | 16 | 35 000 zł | — | |
| Boks 2,4–8,8 m² | 24 | 24 000–88 000 zł | 10 000 zł | Na 50 pozycji łącznie: 23 dostępne, 27 zarezerwowanych, 0 sprzedanych |
| Komórka lokatorska 2,1–2,9 m² | 26 | 21 000–29 000 zł | 10 000 zł |
Wszystkie boksy i komórki wyceniono jednolicie na 10 000 zł za m². Jedno miejsce garażowe ma ładowarkę do samochodów elektrycznych. Dane: cennik dewelopera, odczyt 14.10.2026. [1]
Praktyczny skutek: kupując mieszkanie 51,6 m² za 866 880 zł i dokładając komórkę 2,5 m² (25 000 zł), płacisz 966 880 zł wraz z miejscem w garażu zawartym w cenie całkowitej — czyli 18 738 zł za m² mieszkania. Mediana ceny transakcyjnej mieszkania o podobnym metrażu w Rzeszowie to 10 448 zł/m². [1][2]
Wizualizacje architektoniczne udostępnione przez dewelopera na stronie inwestycji. To projekty, nie zdjęcia gotowego budynku. Kliknij, żeby powiększyć.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Adres | ul. Romana Niedzielskiego 4, Rzeszów (Śródmieście) |
| Deweloper | J&W Development Sp. z o.o., biuro przy ul. Baczyńskiego 4, Rzeszów |
| Liczba mieszkań | 45Tyle pozycji liczy cennik. W opisie na stronie w jednym miejscu pojawia się też liczba 42. |
| Metraże | 26,3–89,3 m²Kawalerki 27,2–29,9 m², 2 pokoje 26,3–78,6 m², 3 pokoje 50,7–78,7 m², trzy lokale 5-pokojowe po 89,3 m². |
| Kondygnacje | Parter + 3 piętra |
| Miejsca postojowe | 4933 w garażu podziemnym po 75 000 zł, 16 zewnętrznych po 35 000 zł. |
| Boksy i komórki | 50Jednolicie 10 000 zł za m². |
| Ogródki na parterze | 20–90 m² |
| Udział zieleni na działce | 55%Działka ogrodzona, ze starodrzewem. |
| Wyposażenie budynku | Dwie windy, rolety zewnętrzne w oknach, pomieszczenie na rowery i wózki, instalacja pod klimatyzację |
| Prospekt informacyjny | Datowany 29.09.2026Dokument, w którym sprawdzisz termin oddania, harmonogram płatności i rodzaj rachunku powierniczego. [5] |
| Ceny mieszkań | 16 300–18 250 zł/m²Mediana 17 400 zł/m². Ceny całkowite 543 140–1 566 310 zł. [1] |
ul. Romana Niedzielskiego 4 leży w Śródmieściu Rzeszowa, przy kampusie Politechniki Rzeszowskiej, około 2 km od rynku. Poniżej mapa cen transakcyjnych z deweloperuch.pl, wyśrodkowana na tej lokalizacji — widać na niej ceny z aktów notarialnych dla sąsiednich budynków.
Odległości poniżej podaje deweloper na stronie inwestycji — nie weryfikowaliśmy ich pomiarem. [8]
Poniżej osadzamy stronę deweloperuch.pl w oryginale. Znajdziesz tam interaktywne wykresy z przebiegiem cen w czasie — do 5 lat wstecz — których nasze statyczne wykresy nie pokazują. To nie nasza treść ani nasze dane.
Wybrane inwestycje z publicznie dostępną ceną za m². Nie polecamy żadnej z nich — wymieniamy je, bo pozwalają umieścić cennik z Niedzielskiego 4 w kontekście.
| Inwestycja | Dzielnica / ulica | Cena od | Metraże | Status |
|---|---|---|---|---|
| Osiedle Wieniawskiego, et. VAPKLAN | Słocina, ul. Wieniawskiego | 7 900 zł/m² | 25–80 m² | W sprzedaży |
| Dworzysko ParkBesta | Przybyszówka, ul. Technologiczna | 8 000 zł/m² | 35–72 m² | Gotowe do odbioru |
| Langiewicza 37ACATOM | Śródmieście, ul. Langiewicza 37 | 8 600 zł/m² | 65–88 m² | Gotowe do zamieszkania |
| FUTURO, etap IBryksy | Staroniwa, al. Batalionów Chłopskich | 9 400 zł/m² | 35–101 m² | W sprzedaży |
| Strażacka 54GBOZ Development | Drabinianka, ul. Strażacka 54 | 9 500 zł/m² | 39–75 m² | Gotowe do odbioru |
| KrakoVska, etap IIBryksy | Krakowska-Południe, ul. Krakowska 31 | 10 990 zł/m² | 41–59 m² | Gotowe do odbioru |
| Olszynki ParkAPKLAN | Śródmieście, ul. Szopena | 13 400 zł/m² | 54–133 m² | Gotowe do odbioru |
| Apartamenty DąbrowskiegoJ&W Development | Śródmieście, ul. Niedzielskiego 4 | 16 300 zł/m² | 26–89 m² | W budowie |
Ceny „od” według tabelaofert.pl, odczyt 14.10.2026; dla Apartamentów Dąbrowskiego — z cennika dewelopera. Dotyczą najtańszego lokalu w danej inwestycji i zwykle nie obejmują miejsca postojowego ani komórki lokatorskiej. [4][1]
Przy każdym odczycie zapisujemy surową odpowiedź z publicznego interfejsu dewelopera oraz pełną kopię tej strony. Dzięki temu widać, jak cennik zmieniał się w czasie — i można sprawdzić, co dokładnie pokazywała strona danego dnia.
Statusy rozróżniamy tak, jak robi to deweloper: dostępne, zarezerwowane i sprzedane. Rezerwacja nie jest sprzedażą — może wygasnąć, a lokal wrócić do oferty. Dane zapisujemy w postaci, w jakiej zwrócił je serwer, bez modyfikacji.
Wszystkie dane są publiczne. Ceny ofertowe i transakcyjne liczy się inaczej i pochodzą z różnych okresów — podajemy to przy każdej pozycji, bo mieszanie jednych z drugimi jest najczęstszym błędem w rozmowach o cenach mieszkań.